Pracownicy z zagranicy

Niedobór pracowników to problem, z jakim mierzy się wielu polskich przedsiębiorców – zwłaszcza w okresie wzmożonej produkcji. Aby uchronić się przed opóźnieniami w realizacji zleceń, warto rozważyć zatrudnienie pracowników tymczasowych. W agencji zatrudnienia Interim Job znajdziemy dla Państwa odpowiednich pracowników z zagranicy – posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Z nami nie będzie już trzeba martwić się o przestoje w pracy – zapewnimy stały napływ pracowników. Zajmiemy się również wszelkimi formalnościami niezbędnymi do zatrudnienia pracowników spoza Polski – pozwalającymi na legalny pobyt i pracę cudzoziemców.

Wynajem pracowników z zagranicy – jak to wygląda?

Chętnie pomożemy Państwu w znalezieniu pracowników z zagranicy – wystarczy dostarczyć nam informację, jacy specjaliści są potrzebni, w jakiej liczbie i na jaki czas. Przejrzymy wtedy dostępne bazy danych oraz skontaktujemy się z zagranicznymi firmami rekruterskimi, dzięki czemu z pewnością znajdziemy odpowiednich pracowników. Następnie zaproponujemy najlepszym kandydatom ofertę Państwa firmy, a gdy się zgodzą, przystępujemy do dopełnienia wszelkich formalności – składamy wnioski o zgodę na tymczasowy pobyt i pracę na terenie Polski. Gdy nowi pracownicy pojawią się już w naszym kraju, organizujemy dla nich dni adaptacyjne w siedzibie Państwa firmy – wtedy będzie można poinformować ich o zakresie nowych obowiązków oraz odpowiedzieć na ewentualne pytania.

Każdej grupie pracowników zostaje przydzielony koordynator, który potrafi się z nimi porozumieć. W przypadku jakichkolwiek problemów jest przez cały czas dostępny, dlatego nie trzeba się martwić istniejącą barierą językową. Zajmiemy się również dostarczeniem pracowników zastępczych, jeśli któryś z dotychczasowych będzie musiał przerwać pracę. Pilnujemy także terminów uzyskanych zezwoleń na pobyt i pracę, dzięki czemu zatrudnianie pracowników z zagranicy będzie w pełni legalne.

 
pracownicy z zagranicy

Szybka i sprawna rekrutacja pracowników z zagranicy

Znalezienie odpowiednich pracowników tymczasowych na polskim rynku pracy często bywa trudnym zadaniem – wiele osób szuka pracy stałej, a specjalistów z odpowiednimi kwalifikacjami jest coraz mniej. Jeśli konieczne jest szybkie pozyskanie dodatkowych rąk do pracy, dobrą opcją będzie zatrudnienie pracownika z zagranicy, np. z Ukrainy, z Uzbekistanu czy z Filipin. To osoby, które w Polsce mogą zarobić więcej niż w swoim kraju, dlatego wykazują się dużym zaangażowaniem podczas wykonywania powierzonych zadań. Warto dać im szansę i zapewnić swojej firmie sprawne funkcjonowanie!

Rekrutacja cudzoziemców do pracy – dostępne branże

Nasza agencja pracy tymczasowej z Poznania zajmuje się rekrutacją pracowników z branży produkcyjnej, spawalniczej, ślusarskiej, budowlanej, konstrukcyjnej, ogrodniczej czy sprzątającej. Pozyskani przez nas pracownicy tymczasowi idealnie sprawdzą się podczas pracy sezonowej, lecz jeśli będą Państwo z nich zadowoleni, zawsze można zaproponować im stałe zatrudnienie.

Przy pozyskiwaniu pracowników z zagranicy zwracamy uwagę na zdobyte przez nich dotychczasowe doświadczenie oraz posiadane kwalifikacje – w ten sposób możemy odnaleźć pracowników idealnie dopasowanych do działalności Państwa firmy. Pracownicy z zagranicy (np. pracownicy z Azji) często rozwijają swoje umiejętności poprzez udział w wielu kursach i szkoleniach, dlatego mogą jeszcze lepiej wykonywać powierzone im zadania.

Leasing pracowników z zagranicy z agencją Interim Job – sposób na sukces Twojej firmy!

Jeśli rozważają Państwo możliwość zatrudnienia pracowników tymczasowych z zagranicy, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Mamy wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu pracowników z takich krajów jak Indie, Nepal, Uzbekistan, Ukraina czy Wietnam. Z nami nie muszą Państwo martwić się żadnymi formalnościami związanymi z organizacją pobytu cudzoziemców w Polsce – wystąpimy z wnioskami o wszystkie niezbędne pozwolenia, a także znajdziemy dla nowych pracowników zakwaterowanie jak najbliżej ich przyszłego miejsca pracy, czyli Państwa firmy.

W przypadku pracowników z innych krajów problemem może wydawać się bariera językowa – np. gdy chodzi o Nepalczyków czy Wietnamczyków. Z naszą agencją nie będzie to jednak żadną przeszkodą – samodzielnie przeprowadzimy proces rekrutacji, a następnie pomożemy na każdym etapie współpracy z cudzoziemcami. Służymy wsparciem w każdej nieoczekiwanej sytuacji – do dyspozycji przez cały czas mają Państwo naszego koordynatora.

Korzystanie z naszej pomocy pozwala również zaoszczędzić sporo czasu – nie trzeba już bowiem samodzielnie wyszukiwać odpowiednich specjalistów na portalach z ofertami pracy, tym bardziej na tych zagranicznych. Wystarczy poinformować nas o zapotrzebowaniu, a rozpoczniemy proces poszukiwania odpowiednich specjalistów. Zapewnimy również zastępstwo, jeśli któryś z dotychczasowych pracowników będzie musiał wrócić do ojczyzny albo z innego powodu przerwać pracę. Pomoc agencji Interim Job to przepis na nieprzerwaną pracę firmy, nawet w najbardziej wymagających okresach!