Робітники Гідні Заходу
Odpowiedzialna praca w Twojej firmie - leasing pracowników i outsourcing usług
Співпрацюючи з нами, Ви:

Agencja pracy – Poznań

Agencja pośrednictwa pracy Interim Job z Poznania to miejsce, w którym łączymy najlepszych pracowników z odpowiednimi pracodawcami. Odszukujemy specjalistów z różnych branż – m.in. produkcyjnej, budowlanej, ogrodniczej czy sprzątającej – i kierujemy ich do firm, w których wystąpiły braki kadrowe. Dzięki współpracy z naszą agencją można zyskać pewność, że w Państwa firmie nie wystąpią zbędne przestoje spowodowane zbyt małą liczbą personelu. Zadbamy również o wszelkie aspekty formalne związane z zatrudnieniem pracowników z zagranicy – przygotowujemy stosowną dokumentację oraz kontrolujemy czas i legalność pobytu cudzoziemców. Zapraszamy do kontaktu i zaopatrzenia swojej firmy w najlepszy personel!

оптимізуєте структуру витрат


обмежуєте власну відповідальність - ми візьмемо на себе зобов'язання перед працівниками та державними установами

отримаєте юридичну та організаційну безпеку в процесі рекрутування - весь ризик беремо на себе

Jesteśmy Warci Zachodu i rozszerzamy współpracę

W marcu 2022 roku Interim Job dokonał kolejnego kroku w rozwoju firmy i nawiązał formalną współpracę z największymi firmami rekruterskimi z Turkmenistanu, Uzbekistanu oraz Azerbejdżanu.
Jesteśmy niezwykle dumni, z tego jak postrzegają nas Polscy klienci oraz zagraniczni partnerzy biznesowi. Branża leasingu pracowniczego to biznes bardzo wymagający, w którym niezwykłą rolę odgrywa etyka oraz zrozumienie każdej ze stron. Kolejna współpraca międzynarodowa napawa nas wielką dumą i jest sygnałem, że jesteśmy gotowi na wprowadzenie kolejnych ambitnych pracowników na polskim rynku.

 

Agencja pracy tymczasowej – wynajem pracowników z zagranicy

W agencji pracy Interim Job pomagamy w znalezieniu pracy przede wszystkim pracownikom fizycznym z innych krajów, m.in. Ukrainy, Filipin, Indii, Gruzji, Nepalu, Bangladeszu, Uzbekistanu czy Turkmenistanu. Można u nas znaleźć idealnych pracowników z branż: produkcyjnej, spawalniczej, ślusarskiej, ogrodniczej, konstrukcyjnej, budowlanej i sprzątającej. Dbamy, aby każda osoba wysyłana przez nas do pracy miała odpowiednie doświadczenie w danej branży, a także mogła pochwalić się dodatkowymi kursami.

Delegowani przez nas pracownicy przyjeżdżają do Polski, gdyż w naszym kraju mogą zarobić znacznie więcej niż w swojej ojczyźnie. W Polsce czekają na nich również lepsze warunki pracy. Z tego powodu wykazują się dużym zaangażowaniem podczas wykonywania powierzonych zadań. Nasze biuro pośrednictwa pracy pomoże Państwu dokonać najlepszego wyboru i zwiększyć wydajność Państwa firmy.

Agencja pośrednictwa pracy Poznań – korzyści

Choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby szukać pracowników tymczasowych samodzielnie, zadanie to często jest bardziej wymagające, niż się wydaje. Przeglądanie tysięcy aplikacji, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych… A to dopiero początek całego procesu rekrutacji. Następnie trzeba przygotować szereg koniecznych dokumentów, składać wnioski do urzędów, pilnować terminów legalnego pobytu i zatrudnienia. Łatwo w tym przypadku o pomyłkę lub pominięcie terminu, a to może skutkować przykrymi konsekwencjami.

Warto więc skorzystać z pomocy sprawdzonej agencji pracy takiej jak Interim Job. Oferujemy pełne wsparcie w poszukiwaniu odpowiedniego pracownika na każdym etapie rekrutacji – od przeglądania aplikacji i baz danych, przez przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, po zorganizowanie zakwaterowania i wdrożenia dla nowo przyjętych pracowników. Z nami samodzielne poszukiwanie personelu oraz przygotowywanie dokumentacji przechodzi do przeszłości – przejmujemy całe ryzyko prawne i organizacyjne! Jedyne, co muszą Państwo zrobić, to przedstawić nam swoje oczekiwania względem nowych pracowników – ilu ich potrzeba oraz na jaki czas.

МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ НАЙНЯТИ ЕКСПЕРТІВ І ФІЗИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Ми з'єднуємо працівників та роботодавців. Якщо ви шукаєте відповідальних осіб для роботи, ви їх знайшли. Interim Job - це інноваційна форма оренди працівників зі Східної Європи, що базується на тісній співпраці з перевіреними агентствами в Україні.

ЛЮДИ ПЕРЕД УСІМ

У Interim Job ми дбаємо як про Партнерів, так і про Співробітників. Наша мета, як посередника – задоволення обох сторін виконаною роботою. Ми дбаємо про всю документацію, щоб наші партнери відчували себе в безпеці. Ми контролюємо час та законність перебування працівників, коли він закінчується, організовуємо безпечне повернення на батьківщину або допомагаємо у його продовженні.

 Ми виконуємо всю діяльність відповідно до Кодексу Праці та Правил Охорони Праці.

Outsourcing pracowniczy – jak to wygląda?

Leasing pracowniczy to najlepsza opcja dla firm, którym zależy na szybkim pozyskaniu sprawdzonych pracowników tymczasowych. Takie osoby mogą przydać się zwłaszcza w sytuacji, gdy firma zyskała wiele nowych zleceń, np. w okresie świątecznym, przez co wzrost zapotrzebowania jest tymczasowy. Jak działa outsourcing pracowniczy? Poniżej przedstawiamy proces rekrutacji pracowników tymczasowych z pomocą naszej agencji.

  1. Firma zgłasza się do nas z informacją, jakich pracowników potrzebuje – z jakiej branży, jakie umiejętności powinni posiadać, ilu pracowników jest potrzebnych oraz na jaki czas.
  2. Następnie zajmujemy się odnalezieniem pracowników spełniających wymagania klienta – w tym celu przeglądamy nasze bogate bazy danych, a także kontaktujemy się z zagranicznymi firmami rekruterskimi, z którymi współpracujemy. Wtedy ryzyko pominięcia idealnego pracownika jest ograniczone do minimum.
  3. Gdy odnajdziemy odpowiednich specjalistów, kontaktujemy się z nimi i proponujemy im pracę.
  4. Po akceptacji propozycji przechodzimy do zorganizowania pobytu cudzoziemców w Polsce – występujemy z wnioskami o zgodę na czasowy pobyt oraz pracę na terytorium Polski. Znajdujemy zakwaterowanie dla pracowników jak najbliżej przyszłego miejsca pracy, aby nie musieli poświęcać wiele czasu na dojazdy.
  5. Organizujemy dni adaptacyjne dla nowych pracowników – w miejscu pracy towarzyszy im koordynator, który zapewnia skuteczną komunikację między cudzoziemcami a polską firmą. W ten sposób można przedstawić nowym osobom zakres ich obowiązków, a także odpowiedzieć na ich pytania. Koordynator jest dostępny przez cały czas trwania współpracy.
  6. W razie jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń natychmiast reagujemy. Jeśli to konieczne, zapewniamy zastępczych pracowników, aby wydajność pracy nie uległa zmniejszeniu.
  7. Pilnujemy wszystkich terminów zezwoleń na pobyt i pracę, a gdy dobiegają one końca, organizujemy powrót cudzoziemców do ojczyzny. Jeśli pracownicy się sprawdzą, firma może także przedstawić propozycję stabilnego zatrudnienia.

Skuteczna agencja pracy – Wielkopolska

Agencja pracy Interim Job z Poznania to godny zaufania pośrednik pracy – stawiamy na jasną komunikację i na bieżąco informujemy o postępach w rekrutacji. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku pracy – połączyliśmy już setki zagranicznych specjalistów z polskimi firmami. Cechuje nas indywidualne podejście – zarówno do pracodawcy, jak i do pracowników. Staramy się, aby obie strony były zadowolone z naszych usług, dlatego zorganizowana przez nas praca tymczasowa jest korzystną opcją dla polskich firm, jak i zagranicznych specjalistów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odnalezienia najlepszych pracowników!

З НАМИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ПРАЦІВНИКІВ ЗТАКИХ ГАЛУЗЕЙ, ЯК:

Nasi partnerzy