Pracownicy z Indii

Gdy ilość pracy zaczyna przekraczać dotychczasowe możliwości personelu, to dobry moment, aby zatrudnić pracowników tymczasowych. Jeśli poszukują Państwo dodatkowych osób do wykonywania prac fizycznych, np. w sektorze produkcyjnym, dobrym rozwiązaniem będzie zatrudnienie pracowników z Indii. Agencja pracy tymczasowej Interim Job zajmuje się pozyskiwaniem pracowników z różnych branż, dopasowanych do wymagań pracodawcy, a także dba o legalność pobytu i zatrudnienia obcokrajowców przez cały czas trwania współpracy. Z nami można przeprowadzić bezpieczną rekrutację pracowników z Indii i nie martwić się o żadne kwestie formalne!

Szybkie zatrudnianie pracowników z Indii

Dzięki agencji pracy Interim Job mogą Państwo zatrudnić pracownika fizycznego specjalizującego się w dowolnej branży: produkcyjnej, budowlanej, sprzątającej, spawalniczej, ślusarskiej, ogrodniczej lub konstrukcyjnej. Wystarczy, że dostarczą nam Państwo informacje o koniecznej liczbie nowych osób oraz o zakresie ich przyszłych obowiązków, a natychmiast przejdziemy do rekrutacji pracowników. Współpracujemy z firmami rekruterskimi z Indii, dlatego mamy do dyspozycji szeroką bazę pracowników, jak również umieszczamy ogłoszenia na portalach pracy. Dzięki temu mamy możliwość odnalezienia osób najlepiej dopasowanych do Państwa preferencji.

Gdy już znajdziemy odpowiednie osoby, przedstawiamy Państwu nasze propozycje, a po uzyskaniu zgody, przechodzimy do zorganizowania dla nich legalnego pobytu. Występujemy z wnioskiem o wydanie zezwolenia na pracę i pobyt na terytorium Polski dla cudzoziemców, a także znajdujemy dla nich zakwaterowanie – jak najbliżej przyszłego miejsca pracy, aby pracownicy docierali do niego wypoczęci i pełni sił. W ten sposób nie muszą Państwo zajmować się żadnymi kwestiami formalnymi ani organizacyjnymi – całe ryzyko pozostaje po naszej stronie.

Zapewniamy pełne wdrożenie nowych pracowników – w czasie pierwszych dni adaptacyjnych nowe osoby zostają zapoznane z zakresem powierzonych obowiązków poprzez koordynatora posługującego się językiem angielskim. Cudzoziemcy mają też wtedy okazję do zadania pytań i rozwiania swoich wątpliwości. Służymy pomocą także podczas całego czasu trwania współpracy – rozwiązujemy wszystkie pojawiającej się problemy i szybko reagujemy na nieprzewidziane zdarzenia, dzięki czemu praca może odbywać się bez przestojów.

Pracownicy tymczasowi z Indii

Na polskim rynku pracy znaleźć można zarówno pracowników, którzy przyjechali z Indii wyłącznie na krótki czas, jak i tych chcących podjąć długoterminową współpracę. W agencji pracy Interim Job zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją pracowników tymczasowych – to idealne rozwiązanie, jeśli wiedzą Państwo, że wzrost popytu na pracę jest chwilowy, a za kilka miesięcy aż tak wielu pracowników nie będzie już potrzebnych. Jeśli jednak okaże się, że pracownicy nadal są konieczni, nawet po wygaśnięciu pierwszej umowy, zawsze można zaproponować zatrudnionym przedłużenie kontraktu.

Jakie są korzyści z zatrudniania pracowników z Indii?

Pracownicy z Indii niezwykle rzetelnie podchodzą do wykonywanych obowiązków. Doceniają pracę w Polsce, gdyż mogą tutaj zarobić więcej niż w swoim kraju, a także zostają im zapewnione lepsze warunki pracy. Pracownicy ci specjalizują się w różnych branżach – zarówno produkcyjnej, jak i ogrodniczej, ślusarskiej, sprzątającej czy budowlanej. Wielu z nich ma wieloletnie doświadczenie w konkretnej branży, dzięki czemu można liczyć na sprawne i bezbłędne wykonywanie przez nich powierzonych zadań. Co więcej, wszyscy pracownicy z Indii porozumiewają się w języku angielskim, zatem wystarczy, aby chociaż jedna osoba z firmy również posługiwała się tym językiem. Komunikacja nie będzie w takim wypadku stanowiła żadnego problemu.

Bezproblemowa rekrutacja pracowników z Indii z agencją Interim Job

Agencja zatrudnienia Interim Job z Poznania to idealne rozwiązanie do zarządzania zasobami ludzkimi. Z nami zatrudnienie pracownika tymczasowego z Indii nie będzie już żadnym wyzwaniem. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić swoje oczekiwania względem nowych pracowników, a natychmiast przejdziemy do poszukiwań osób o wskazanych umiejętnościach i doświadczeniu. Nie tylko przedstawiamy najlepsze propozycje, lecz również zajmujemy się transportem pracowników z ich rodzinnego kraju do Polski, a także znajdujemy dla nich zakwaterowanie. Oczywiście zadbamy również o legalność pobytu i pracy obcokrajowców – złożymy wszelkie wymagane wnioski do urzędów i odbierzemy decyzje. Dopilnujemy także wszelkich terminów, np. momentów, gdy zezwolenie na pobyt na terytorium Polski traci ważność.

Wybierając agencję pracy Interim Job, zyskują Państwo pełne bezpieczeństwo organizacyjne i prawne podczas całego procesu rekrutacji – ryzyko zostaje bowiem po naszej stronie. Co więcej, dbamy, aby zarówno pracodawcy, jak i pozyskani pracownicy byli zadowoleni z naszych usług, dlatego mogą Państwo liczyć na nowy personel, który z dużym zaangażowaniem rozpocznie wykonywanie nowych obowiązków.