Pracownicy z Filipin

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy konieczne staje się szybkie zatrudnienie dodatkowej liczby pracowników. Skąd pozyskać wiele nowych osób, które zasilą personel na stałe lub tymczasowo? Z pomocą przychodzi agencja pracy Interim Job z Poznania. Specjalizujemy się w outsourcingu pracowników ze Wschodu, w tym m.in. z Filipin. Z nami znajdą Państwo pracowników o wymaganych umiejętnościach i doświadczeniu, którzy z dużym zaangażowaniem podejdą do wykonywania swoich obowiązków. Zajmujemy się również całym procesem zorganizowania legalnego pobytu i pracy dla nowych pracowników, dlatego nie muszą Państwo martwić się o załatwianie żadnych formalności. Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich oczekiwań, a znajdziemy dla Państwa pracowników idealnych!

Outsourcing pracowników z Filipin

Na polskim rynku pracy coraz częściej obecni są pracownicy z Filipin. Przyjeżdżają do Polski, gdyż mają tutaj okazję zarobić więcej, niż mogliby w swoim rodzinnym kraju. Część z nich zostaje w Polsce na kilka lat, a niektórzy przyjeżdżają wyłącznie na krótszy czas. Z tego powodu można zatrudnić pracownika zarówno tymczasowego, jak i długoterminowego. Pracownicy z Filipin są cenieni z powodu zdolności manualnych, dlatego zapewniają efektywną pracę m.in. na produkcji. Możemy odszukać pracowników z różnych branż – nie tylko produkcyjnej, lecz również budowlanej, sprzątającej, konstrukcyjnej, spawalniczej, ślusarskiej lub ogrodniczej.

Pracownicy tymczasowi z Filipin

W przypadku chwilowych braków kadrowych np. gdy firma otrzymała większą liczbę zleceń niż zazwyczaj, konieczne staje się zatrudnienie pracowników dodatkowych. Jeśli zależy Państwu na wykwalifikowanych specjalistach w swojej firmie, którzy mają duże doświadczenie w danej branży, warto wziąć pod uwagę pracowników z Filipin. Z chęcią podejmiemy się odnalezienia pożądanych osób, a następnie zajmiemy się organizacją ich pobytu, aby nie musieli Państwo dopełniać żadnych formalności samodzielnie.

Nie tylko przedstawiamy propozycje pracowników, lecz również organizujemy dla nich zakwaterowanie oraz transport do miejsca pracy. Dbamy, aby miejsce pobytu Filipińczyków nie znajdowało się w dużej odległości od Państwa firmy, żeby pracownicy zawsze przychodzili do pracy wypoczęci i pełni sił. Przed skierowaniem nowych pracowników do nowych zadań przeprowadzamy dla nich szkolenie BHP oraz kierujemy na badania lekarskie, jeśli mają pracować na wysokościach.

Długoterminowa współpraca z Filipińczykami

Wielu Filipińczyków docenia możliwość pracy w Polsce, przez co chętnie zostają w naszym kraju na kilka lat. Jeśli zatem chcą Państwo ograniczyć rotację pracowników i postawić na długoterminową współpracę z pracownikami z Filipin, możemy zająć się organizacją całego przedsięwzięcia. Mogą Państwo zdecydować się od razu na wieloletnią umowę z pracownikami lub zaproponować przedłużenie kontraktu osobom zatrudnionym dotychczas tymczasowo. W obu przypadkach dopilnujemy, aby ich pobyt w Polsce, jak i praca były w pełni legalne, a także zajmiemy się pokryciem kosztów pracowniczych, ubezpieczenia i ZUS-u.

Sprawna rekrutacja pracowników z Filipin krok po kroku

Zatrudnianie pracowników z Filipin z pomocą agencji zatrudnienia Interim Job jest niezwykle proste. Pierwszym krokiem jest nawiązanie z nami kontaktu i przedstawienie swoich oczekiwań. Potrzebujemy informacji, jakich pracowników Państwo potrzebują (z jakiej branży, do jakich zadań), ilu powinno ich być oraz na jaki czas potrzebna jest dodatkowa siła robocza. Po uzyskaniu tych informacji przystępujemy do analizy dostępnej bazy danych pracowników oraz umieszczamy ogłoszenia na filipińskich portalach pracy.

Następnie dokonujemy dokładnej analizy kwalifikacji i doświadczenia pracowników, aby zapewnić Państwu wyłącznie sprawdzonych specjalistów, którzy sumiennie podejdą do realizacji powierzonych obowiązków. Gdy już odnajdziemy najlepszych pracowników, przedstawiamy Państwu nasze propozycje.

Po dokonaniu wyboru spośród zaproponowanych przez nas pracowników przystępujemy do zorganizowania pobytu i pracy Filipińczyków – pozyskujemy niezbędne zezwolenia, znajdujemy dla nich zakwaterowanie, a także organizujemy transport, jeśli siedziba Państwa firmy znajduje się w większej odległości od miejsca pobytu.

Gdy już wszystkie formalności zostaną załatwione, przechodzimy do wdrożenia nowych pracowników do pracy. Na początku towarzyszy im koordynator, który biegle posługuje się językiem angielskim, podobnie jak Filipińczycy. Za jego pośrednictwem można przekazać nowym pracownikom zakres obowiązków, jak również odpowiedzieć na ich ewentualne pytania, dzięki czemu adaptacja Filipińczyków przebiegnie bez żadnych problemów. Nasz koordynator jest dostępny również przez cały czas trwania umowy, dlatego nie trzeba martwić się o problemy z komunikacją spowodowane barierą językową.

Korzyści z zatrudniania pracowników z Filipin

Pracownicy z Filipin to bardzo zaangażowane w wykonywanie swoich obowiązków osoby, które mogą pochwalić się dużym doświadczeniem i umiejętnościami z wielu branż. W dodatku komunikacja z nimi zazwyczaj nie będzie stanowić żadnego problemu, gdyż jednym z urzędowych języków Filipin jest język angielski. Filipińczycy płynnie się nim posługują, zatem wystarczy, aby choć jedna osoba w firmie również znała ten język.

Z pomocą naszej agencji zatrudnienia Interim Job mogą Państwo zapewnić swojej firmie dowolną liczbę dodatkowych pracowników – od kilku do nawet kilkuset. W dodatku wybór naszej agencji wiąże się z brakiem samodzielnego załatwiania jakichkolwiek formalności – sami pozyskujemy wszystkie niezbędne pozwolenia, dzięki czemu można mieć pewność, że cały proces zatrudnienia odbywa się w sposób legalny.

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników tymczasowych, jak i długoterminowych przyjeżdżających z Filipin. Szybko reagujemy na wszystkie nieprzewidziane zdarzenia, dlatego nie muszą Państwo martwić się o przerwanie ciągłości pracy. Z nami zarządzanie zasobami ludzkimi jeszcze nigdy nie było takie proste!