Pracownicy z Nepalu

W każdej branży zdarzają się braki kadrowe, które mogą być spowodowane nagłą potrzebą lub deficytami na lokalnym rynku pracy. Niestety takie sytuacje negatywnie wpływają na produktywność i efektywność przedsiębiorstwa. W takim wypadku warto podjąć współpracę z naszą agencją pracy Interim Job. Działamy w sektorze rekrutacji oraz zatrudnienia pracowników tymczasowych dla polskich firm. Dzięki nam przedsiębiorcy mogą podjąć współpracę z pracownikami między innymi z Ukrainy, Filipin, Indii czy właśnie Nepalu. W ten sposób można bez problemu wypełnić deficyty w zespołach, bez konieczności zamartwiania się o formalności związane z legalizacją pobytu, czy organizacją transportu dla zatrudnionych. Tymi kwestiami zajmujemy się my.

Pracownicy z Nepalu – Poznań: agencja pracy Interim Job

Nasza agencja pracy z Poznania Interim Job to sposób na zatrudnianie pracowników z Nepalu oraz innych krajów – również spoza Unii Europejskiej. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu możliwe jest podjęcie międzynarodowej współpracy z pracownikami z wielu zakątków świata. Często dla tych osób praca w Polsce wiąże się większymi możliwościami zarobkowymi i lepszymi warunkami zatrudnienia niż w ich ojczystym kraju.

To właśnie z tego powodu wielu obcokrajowców wybiera Polskę – jako miejsce, w którym chcą mieszkać i się rozwijać. Najczęściej ich pierwszym przystankiem są firmy produkcyjne, budowlane lub magazynowe. Są to pracownicy niezwykle zmotywowani i efektywni. Niektórzy zostają z nami na dłużej i kontynuują pracę u polskich przedsiębiorców, inni po sezonie wracają do ojczyzny. W tym zakresie oferujemy pełną elastyczność – zarówno dla pracowników z Nepalu, jak i pracodawców – oraz pomagamy wypracować modele leasingu pracowniczego korzystnego dla obu stron. Nasza wiedza i doświadczenie w zakresie rekrutacji pracownika tymczasowego, to solidny fundament do budowy międzynarodowej współpracy.

Wynajem pracowników z Nepalu – dlaczego warto zatrudniać pracowników z Nepalu?

Współpraca z pracownikami z Nepalu w polskiej firmie przynosi wiele korzyści, zarówno dla pracodawcy, jak i dla samych pracowników. Korzyści z zatrudniania pracowników z Nepalu to między innymi:

 • motywacja i zaangażowanie — pracownicy z Nepalu często cenią sobie możliwość pracy w Polsce i są bardzo zaangażowani w wykonywanie swoich obowiązków. To wpływa na wzrost wydajności i lojalności;
 • wielokulturowość i różnorodność – zagraniczni pracownicy w Polsce wprowadzają różnorodność kulturową i nową perspektywę do zespołu. To inspirujące doświadczenie, które może pomóc w rozwoju innowacyjnych rozwiązań oraz zrozumieniu różnych rynków i klientów;
 • współpraca na rynkach międzynarodowych – leasing pracowników z Nepalu w Polsce może przyczynić się do budowy mostów międzykulturowych u zagranicznych kontrahentów;
 • uzupełnienie deficytów pracowniczych – zdarza się, że na lokalnych rynkach nie ma wystarczającej liczby kandydatów do pracy. W takim wypadku rekrutacja pracowników tymczasowych z Nepalu lub innych krajów pomaga dokończyć projekty i wypełnić luki w zatrudnieniu. Pracownicy tymczasowi to także podstawa działalności sezonowych;
 • zmniejszenie kosztów rekrutacji pracowników – niezależnie od tego, czy szukają Państwo wykwalifikowanych pracowników, czy potrzebni są pracownicy fizyczni z Nepalu, to my zajmujemy się prowadzeniem rekrutacji, nadzorem i organizowaniem legalności pobytu. Szukamy odpowiednich osób według Państwa wytycznych i potrzeb. Dla Państwa firmy to oszczędność czasu, pieniędzy i stresu.

Outsourcing pracowników z Nepalu – jak wygląda?

Zatrudnienie pracowników spoza Unii Europejskiej, w tym z Nepalu, wymaga przestrzegania pewnych procedur i przepisów dotyczących imigracji i pracy. Naszą rolą jest przeprowadzenie obywateli z Nepalu przez wszystkie niezbędne formalności, tak aby przedsiębiorcy mogli zatrudnić ich na jasnych warunkach.

Rekrutacja pracowników z Nepalu wiąże się z koniecznością wypełnienia formalności urzędowych. Oferujemy profesjonalne usługi outsourcingowe, dzięki którym możliwe jest zatrudnienie obcokrajowców u polskich pracodawców. Dbamy między innymi o:

 • wizy i pozwolenia na pracę,
 • rekrutację i wprowadzenie pracowników,
 • ubezpieczenia zdrowotne i ZUS,
 • doradztwo kulturowe,
 • wsparcie dwujęzycznego koordynatora,
 • zakwaterowanie pracownicze,
 • transport z i do pracy,
 • w razie konieczności – organizację przedłużenia pobytu lub bezpiecznego powrót do domu.