Interim Job zawiera nowe współprace!

Interim Job zawiera nowe współprace!

Interim Job

W marcu informowaliśmy, że Interim Job został oficjalnym partnerem największych firm rekrutacyjnych z Turkmenistanu, Uzbekistanu oraz Azerbejdżanu! Co to oznacza dla nas i naszych klientów? O tym opowiemy poniżej.

Firmy rekrutacyjne – czym są?

Międzynarodowe firmy rekrutacyjne zajmują się kompleksowym przeprowadzaniem rekrutacji pracowników na zlecenie danego klienta. Pod uwagę brany jest cały szereg wymogów, którym potencjalni pracownicy muszą sprostać. Takie firmy często specjalizują się w konkretnych branżach, rynkach lub kompetencjach.  Największym wzywaniem jest umiejętna i skuteczna selekcja ludzi zainteresowanych pracą w konkretnych zawodach czy określonych niszach, a następnie dopasowanie ich do wymogów klienta. Na dalszym etapie firmy rekrutacyjne przygotowują pracownika do wyjazdu za granicę. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że wstępny proces rekrutacyjny leży po stronie firmy selekcjonującej, co jest znacznym ułatwieniem dla danego zleceniodawcy oraz umożliwia zwinne i szerokie poszukiwanie pracowników.

Jakie są korzyści z partnerstwa z firmami rekrutacyjnymi?

Interim Job dzięki współpracy z licznymi firmami rekrutacyjnymi z Ukrainy, Turkmenistanu, Uzbekistanu czy Azerbejdżanu możemy zapewnić klientom:

  • stałą podaż pracowników o różnym profilu,
  • reakcję na bieżąco i dzięki temu gwarancję ciągłości pracy u swoich klientów,
  • spokój i stabliność w rekrutacji, to Interim Job bierze odpowiedzialność za rekrutację i zatrudnianie;
  • zmniejszenie kosztów samego procesu rekrutacji,
  • globalne obniżenie kosztów pracowniczych,
  • przeprowadzenie całego procesu rekrutacyjnego zgodnie z wytycznymi,
  • precyzyjnie wyselekcjonowanych pracowników w danych branżach oraz do konkretnych zadań.

Takie współprace to tylko kolejne plusy dla naszych Klientów oraz sygnał, że firma rozwija się i zyskuje partnerów na całym świecie.

Dziękujemy firmom rekrutacyjnym za zaufanie i za pomoc w rozwoju Interim Job.

Z dumą wprowadzamy nowych, ambitnych pracowników na polski rynek pracy!

Jeśli szukasz pracowników i masz problemy z rekrutacją lub szukasz alternatyw dla kosztów pracowniczych, skontaktuj się z nami i dowiedz się jak możemy pomóc Twojej firmie.

Wojciech Hała + 48 668 405 292