Co zyskujesz jako Pracownik Interim Job? Zalety naszej współpracy

Co zyskujesz jako Pracownik Interim Job? Zalety naszej współpracy

Współpracy z Interim Job

Interim Job jest firmą zajmującą się pozyskiwaniem wykwalifikowanych Pracowników dla Klientów. Co możesz zyskać, współpracując z naszą firmą leasingującą jako Pracownik? O tym dowiesz się w artykule poniżej!

Jak wygląda zawieranie współpracy?

Interim Job zajmuje się rekrutacją Pracowników do konkretnych zadań zleconych przez Pracodawcę. Dzięki współpracom partnerskim z firmami na całym świecie, jesteśmy w stanie indywidualnie dobrać wykwalifikowaną kadrę pod konkretne zadania oraz czas trwania zlecenia.

Po przejściu procesu rekrutacyjnego oraz zawarciu umowy, Pracownik znajduje się pod nasza pełną opieką. Po przyjeździe do kraju, znajdujemy zakwaterowanie blisko miejsca pracy, przekazujemy szczegółowe informacje na temat zakresu obowiązków. Kiedy jest to możliwe, zapewniamy również stały transport do miejsca pracy oraz z powrotem.

Jakie są zalety współpracy z Interim Job?

Interim Job dba nie tylko o pełen komfort Pracodawców, ale również Pracowników. Dla nas najważniejsi są ludzie, ich bezpieczeństwo oraz stuprocentowa satysfakcja i zadowolenie z naszej współpracy.

Jako Interim Job zapewniamy naszym Pracownikom:

  • pełną, potrzebną dokumentację;
  • dopilnowanie wszelkim formalności związanych z legalnością pracy oraz pobytu w Polsce;
  • całkowite pokrycie kosztów pracowniczych, kompleksowych ubezpieczeń i ZUS;
  • zadania obejmujące kwalifikację i branżę Pracownika;
  • ciągłość pracy i bezwzględnie szybką reakcję na nieprzewidziane wydarzenia;
  • koordynatora mówiącego po ukraińsku, do pomocy w adaptacji Pracownika.

Interim Job dba o Pracowników, ich zadowolenie oraz bezpieczeństwo. Wiemy, że podejście do Pracowników i Klientów odbija się na efektach pracy, dlatego dbamy o każdy detal oraz szczegóły, a człowieka stawiamy na pierwszym miejscu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o możliwościach!