Interim Job a Interim Jobs — czym różni się nasza firma?

Interim Job a Interim Jobs — czym różni się nasza firma?

Interim Job wpis okładka

Ze względu na zbieżność nazw, dla wygody i komfortu naszych klientów, pragniemy przedstawić różnicę między naszą firmą Interim Job a Interim Jobs. Chcemy rozwiać wszelkie wątpliwości oraz uwydatnić różnice i niezależność wobec siebie obu firm.

Czym zajmuje się Interim Job?

Interim Job jest firmą zajmującą się leasingiem pracowników. Od kilku lat zajmujemy się łączeniem Pracowników oraz Pracodawców, z jak największą dokładnością, dbając o bezpieczeństwo i zadowolenie zarówno jednej, jak i drugiej strony. Zajmujemy się rekrutacją kadry na stanowiska wyznaczone przez Pracodawcę na wyznaczony okres. Zajmujemy się wszelkimi kwestiami prawnymi, dokumentacyjnymi oraz finansowymi, związanymi z naszymi Pracownikami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o leasingu pracowniczym, zajrzyj do naszego wpisu blogowego Leasing pracowniczy – czym jest i na czym polega?

Firma Interim Job od lat zajmuje się pozyskiwaniem pracowników z Zachodu, zgodnie z obowiązujący prawem, a także dbając o komfort klienta, oraz pracownika. Nie obsługujemy rynku holenderskiego ani nie zajmujemy się pozyskiwaniem pracowników dla holenderskich pracodawców.

NIP Interim Job: 7792514013

tel.: +48 668 405 292

e-mail: wojciech.hala@interimjob.pl

Jaka jest różnica?

Interim Jobs to firma zajmująca się pozyskiwaniem pracowników dla holenderskich Klientów z siedzibą w holenderskim mieście Roosendaal. Nasza firma, jako Interim Job, pragnie poinformować naszych klientów o fakcie, iż nie mamy nic wspólnego z w.w. firmą, jaką jest Interim Jobs. Nasze działalności obejmują dwa zupełnie inne obszary oraz stanowi dwie odrębnie funkcjonujące, niezależne firmy.

Interim Job nie zajmuje się rynkiem holenderskim, a jedynie pozyskiwaniem pracowników z zachodu do branż działających na terenie Polski. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych klientów oraz pracowników.

Mamy ogromną nadzieję, iż zbieżność nazw nie będzie już dłużej budziła wątpliwości naszych klientów, oraz że Interim Job będzie traktowana jako osobna, niezależna i warta zaufania firma.